Colonial Club Комплет

  1. Home
  2. chevron_right
  3. машки комплети
  4. chevron_right
  5. Colonial Club Комплет

Colonial Club Комплет (парфем 100мл + гел за туширање 75мл + лосион по бричење 75мл)

Пронајдете се себе во свет на префинетост и авантура … Добредојдовте во COLONIAL CLUB ! Овој парфем е топол и елегантен, а дивиот допир ја нагласува неговата софистицираност.

Горни ноти: лимон, портокал,лаванда, нане

Средни ноти: микс од овошје, јасмин

Основни ноти: пачули, ванила, кедар

Instagram

СЛИЧНИ ПАРФЕМИ

Authentic Man Breeze Комплет

Rocky Man Red Light Комплет

JS MAGNETIC SPORT Троен Комплет

COLONIAL CLUB SIGNATURE Троен Комплет

Authentic Man Nature Комплет

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fill out this field
Fill out this field
Please enter a valid email address.

Menu