Cristiano Ronaldo CR7 EDT

  1. Home
  2. chevron_right
  3. Cristiano Ronaldo cr7
  4. chevron_right
  5. Cristiano Ronaldo CR7 EDT

Cristiano Ronaldo CR7 EDT

Свеж и кежуал, станува збор за мирис дизајниран за маж кој е секогаш во движење, амбициозен и превземлив, маж кој го живее животот до максимум. Новиот мирис комбинира истовремено машкост и нежност со навестувања на бергам, кардамон, лаванда, тобако, цимет, сандалово дрво, мошус и ванила.

“Тој е моето тајно оружје. Го започнувам денот со мирисот и тој веднаш ме исполнува со самодоверба, и желба да го доживеам денот целосно” – Кристијано Роналдо

Достапен во: 100мл, 50мл и 30мл

Instagram

Разгледајте други производи:

Cristiano Ronaldo Play It Cool EDT

Menu