JS MAGNETIC SPORT Троен Комплет

  1. Home
  2. chevron_right
  3. машки комплети
  4. chevron_right
  5. JS MAGNETIC SPORT Троен Комплет

JS MAGNETIC SPORT Троен Комплет (парфем 100мл + лосион за после бричење 75мл + гел за туширање 75мл)

Магнетен мирис, будење со дрвенести и зачинети мирисни ноти. Новиот J.S Magnetic Power Sport е наменет за модерни и харизматични мажи. Вечен елегантен стил и ветување за инстинктивен и енергичен парфем!

Горни ноти: лимон, грејпфрут, боровинка, диња

Средни ноти: бибер, темјанушка

Основни ноти: мошус, килибар, даб, кедар дрво

Instagram

СЛИЧНИ ПАРФЕМИ

Love Generation Mystic Комплет

Amore Mio White Pearl Комплет

Love Generation Sexy Комплет

Amore Mio Троен Комплет

Love Generation Rock Комплет

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fill out this field
Fill out this field
Please enter a valid email address.

Menu