Love Generation Mystic Комплет

  1. Home
  2. chevron_right
  3. женски комплети
  4. chevron_right
  5. Love Generation Mystic Комплет

Love Generation Mystic - Комплет (парфем 60мл+лосион за тело 150мл)

Love Generation Mystic е миризлив фестивал каде што сензуалните ноти на ванила се сретнуваат со деликатес на сладоста на цветните белешки. Love Generation Mystic е создаден за младиот  боемски моден креатор во потрага по духовност.

Горни ноти: пенлив портокал, розев бибер, лешник

Средни ноти: јасмин, ѓумбир, цвет од портокал

Основни ноти: ванила, сандалово дрво, килибар, кашмир дрво

Instagram

СЛИЧНИ ПАРФЕМИ

Boum Vanille Pomme D’AMOUR Комплет

Amore Mio Троен Комплет

Boum Sweet LolliPop Комплет

Perpetual Pearl Комплет

Guipure & Silk Троен Комплет

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fill out this field
Fill out this field
Please enter a valid email address.

Menu