Love Generation Sexy Комплет

  1. Home
  2. chevron_right
  3. женски комплети
  4. chevron_right
  5. Love Generation Sexy Комплет

Love Generation Sexy - Комплет (парфем 60мл+лосион за тело 150мл)

Love Generation SEXY го открива секси ставот на прекрасна провокативна и божеснтвено фасцинантна жена … Овој мирис ќе ја зачини имагинацијата на една жена во потрага по гламур и фантазија. Афродизијак кој ќе ги разбуди сите сетила и ќе ја стимулира жената со сексуална привлечност.

Горни ноти: мандарина, лимон

Средни ноти: јаболко, јасмин, пачули, праска

Основни ноти: сандалово дрво, ванила, мошус, малина

Instagram

СЛИЧНИ ПАРФЕМИ

Guipure & Silk YLANG VANILLE Комплет

Love Generation Rock Комплет

Guipure & Ylang Vanille Комплет

Amore Mio White Pearl Комплет

Guipure & Silk Троен Комплет

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fill out this field
Fill out this field
Please enter a valid email address.

Menu