Perpetual Black Pearl

  1. Home
  2. chevron_right
  3. женски
  4. chevron_right
  5. Perpetual Black Pearl

Perpetual Black Pearl

Eau de parfum – 100ml

Perpetual Pearl – Black нуди модерни ноти полни со емоции за страстни жени кои се во љубов со природата. Претставува апсолутна женственост, парфем за модерните девојки. Арома на овошен вкус, романтичен и возбудлив, ја претставува апсолутната женственост.

Горни ноти: бергамот, малина, јагода, праска, слива

Средни ноти: јасмин, божур, цвет од портокал

Основни ноти: пачули, бел мошус, амброзија

Instagram

СЛИЧНИ ПАРФЕМИ

Amore Mio

Love Generation Sexy

Perpetual Silver Pearl

GUIPURE & SILK HAVANA MOON

Boum

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fill out this field
Fill out this field
Please enter a valid email address.

Menu