Rocky Man Red Light Комплет

  1. Home
  2. chevron_right
  3. машки комплети
  4. chevron_right
  5. Rocky Man Red Light Комплет

ROCKY MAN RED LIGHT - Комплет (парфем 100мл + гел за туширање 150мл)

Rocky Man Red Light, инспириран од човекот кој сака опасност, е модерна мешавина на свежина и машкост, главни се морските ноти, додека основните ноти се на база од дрво.

Горни ноти: бергамот, лаванда, јаболко

Средни ноти: лубеница, кедар дрво

Основни ноти: пачули, амбер, сандалово дрво

Instagram

СЛИЧНИ ПАРФЕМИ

JS MAGNETIC SPORT Троен Комплет

Authentic Man Breeze Комплет

Extreme Limite Rock Комплет

Colonial Club Legend Комплет

Authentic Man Nature Комплет

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fill out this field
Fill out this field
Please enter a valid email address.

Menu