Romantic Комплет

  1. Home
  2. chevron_right
  3. женски комплети
  4. chevron_right
  5. Romantic Комплет

Romantic Комплет (парфем 100мл+лосион за тело 100мл+дездоранс 200мл)

Романтичната жена е безвременска! Идеалистичка и чувствителна, таа совршено се рефлектира во овошните цветни мириси на овој парфем. Romantic е парфем инспириран од доброто и елегантноста на жената, како деликатна и сензуална како букет од роза и фрезија. Romantic парфемот и оддава почит на вечната женственост.

Горни ноти: рибизла, бергамот, фрезија

Средни ноти: роза, пачули

Основни ноти: ванила, бел мошус, тонка грав

Instagram

СЛИЧНИ ПАРФЕМИ

Boum Vanille Pomme D’AMOUR Комплет

Love Generation Mystic Комплет

Guipure & Silk Троен Комплет

Love Generation Sexy Комплет

Guipure & Silk YLANG VANILLE Комплет

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fill out this field
Fill out this field
Please enter a valid email address.

Menu