Colonial Club

  1. Home
  2. chevron_right
  3. машки
  4. chevron_right
  5. Colonial Club

COLONIAL CLUB

Eau de Toilette – 100ml

Пронајдете се себе во свет на префинетост и авантура … Добредојдовте во COLONIAL CLUB ! Овој парфем е топол и елегантен, а дивиот допир ја нагласува неговата софистицираност.

Горни ноти: лимон, портокал,лаванда, нане

Средни ноти: микс од овошје, јасмин

Основни ноти: пачули, ванила, кедар

Instagram

СЛИЧНИ ПАРФЕМИ

J.S Magnetic Power Night

Rocky Man

J.S MAGNETIC POWER SPORT

BOUM METAL

COLONIAL CLUB YPSOS

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fill out this field
Fill out this field
Please enter a valid email address.

Menu