Joe Sorrento Homme

  1. Home
  2. chevron_right
  3. машки
  4. chevron_right
  5. Joe Sorrento Homme

JOE SORRENTO HOMME

Eau de Toilette – 100ml

Joe Sorrento – заживувачки и моќно заводлив парфем за мажи кои живот го живеат во потполност и ја уживаат секоја секунда!

Прекрасни белешки од цитрус кои се комбинираат со сензуалната топлина на тонка грав, мошус и килибар. Затворањето на базните ноти се состои од суптилни цветни мириси и посипување на зачини за да се додаде цртичка на возбуда и креативна привлечност. Сите овие состојки создаваат еден навистина модерен спој!

Горни ноти: лимон, артемизија, лаванда, бергамот, босилек

Средни ноти: каранфил, нероли

Основни ноти: сандалово дрво, кедар дрво, пачули, мошус

Instagram

СЛИЧНИ ПАРФЕМИ

J.S Magnetic Power Night

Rocky Man

J.S MAGNETIC POWER SPORT

BOUM METAL

COLONIAL CLUB YPSOS

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fill out this field
Fill out this field
Please enter a valid email address.

Menu