Bois d’Olivier et Cade EDT 100ml

  1. Home
  2. chevron_right
  3. JEANNE EN PROVENCE
  4. chevron_right
  5. Bois d’Olivier et Cade EDT 100ml

Bois d'Olivier et Cade EDT 100ml

Откријте го овој мирис кој го отсликува духот на регионот Прованса. Двете главни состојки, маслиновото дрво и смреката носат свежи и тревни ноти, додека нејзините ароматични мириси нè носат на патување благодарение на природните ноти на лимон, лаванда, кедар, мегворт и бергамот.

Парфем за мажи ЕДТ 100мл

Instagram

Разгледајте други производи:

Beurre De Karité & Miel Body Lotion 250ml

Jasmin Secret Body Lotion 250ml

Lavande et Vétiver EDT 100ml

Pivoine Féerie Body Lotion 250ml

Verveine Agrumes Body Lotion 250ml

Menu